Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кринківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22549790) був реорганізований і увійшов до складу Глобинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Великокринківська ЗОШ І-ІІІ ступенів

 

Адміністрація школи:

            Директор школи – Цимбал Микола Євгенійович

 

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Кривенко Світлана Михайлівна

 

Заступник директора з виховної роботи – Лисак Катерина Григорівна

 

Заступник директора по господарчій частині – Радченко Лілія Михайлівна

 

Контактна інформація:

39032, вул. Незалежності, 139/2, с. Великі Кринки, Глобинського р-ну, Полтавської обл.,

т. (05365) 35-3-52, е-mail: v_krinki_z58@meta.ua, веб-сайт: http://vk-zosh.at.ua

 

Історія Великокринківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

За даними Статистичного бюро Полтавського Губернського земства за 1888 рік, стан грамотності села Великі Кринки і прилягаючих хуторів характеризуються такими даними: в 1885 році у Великих Кринках проживало 1294 жителі, з них чоловіків - 632, жінок - 662. Письменних було 65 чоловіків і на все село не було жодної письменної жінки. У церковно-парафіяльній школі навчалося 7 хлопців і не навчалася жодна дівчина. У селі Бетяги в 1885 році проживало 472 жителів, серед яких було письменних 8 чоловіків і не було жодної письменної жінки. До 1910 року в Бетягах не було ніякої школи.

В 1892 році училище було відкрите  у селі Малі Кринки. У селі Великі Кринки навчалося 106 учнів. Учителями працювали Кандиба, Горянський, Нестеровський.

На початку 20 століття кількість учнів у Великих Кринках почала збільшуватись за рахунок учнів, що приходили з прилеглих хуторів Кринківської волості. В школі стало не вистачати учнівських місць. Тому в 1908 році старе приміщення церковно-парафіяльної школи було знесене, і побудовано нове приміщення з більшими класними кімнатами.

В 1910 році було збудовано дві земські чотирьохкласні школи у Великих Кринках і Бетягах. Це були цегляні капітальні приміщення з просторими класними кімнатами. В обох школах налічувалось до 150 учнів, яких навчали 6 учителів.

Протягом чотирьохрічного навчання учні вивчали арифметику, закінчуючи дробами. При вивченні граматики основна увага зверталась на написання диктантів. Раз на тиждень батюшка вів уроки «Закону Божого». Двічі на тиждень дяк вів церковні співи. За порушення дисципліни на уроках і невиконання домашніх завдань учнів суворо карали.

Майже кожний день по 4-5 учнів стояли у кутках класу на колінах. Особливо суворо карали учнів священники, нерідко вдаючись до рукоприкладства.

Переведення з класу в клас здійснювалось на підставі засвоєння учнем матеріалу за даний клас, а також за рішенням самого учителя.

Якщо учень не засвоював матеріалу, він залишався на другий рік. Були такі учні, що по кілька років ходили в один і той же клас. Більшість таких учнів не закінчували школи і залишалися малограмотними. Крім того, частина учнів не могла відвідувати школу через матеріальні труднощі і залишалися поза школою.

Хоч у розвитку шкільної освіти на селі були деякі успіхи, однак більша частина людей все ще залишалися неписьменними. Такий стан освіти у Великих Кринках був до 1917 року.

В 1911 році у Великих Кринках при школі була створена перша бібліотека, з якої давали читати книжки учням 3-4 класів і грамотним людям з населення. Цією бібліотекою завідували учителі місцевої земської школи.

Після перемоги Жовтневої соціалістичної революції в Великих Кринках і Бетягах продовжували працювати дві початкових школи. За свідченнями сучасників, переривів в роботі школи не було. В селі було 6 вчителів. Контингент учнів був біля 150 чоловік. Старожили добре пам'ятають вчительок-сестер Горбівських, які працювали в школі довгий час до і після революції.

На початку двадцятих років у Великих Кринках було створено вищу початкову школу з семирічним строком навчання. Ряд дисциплін у цій школі вивчалось за програмою середньої школи. Особлива увага приділялася вивченню математики. В школі працювали висококваліфіковані кадри вчителів, які переїхали в село в зв’язку з тяжкими умовами життя і частковим безробіттям у місті. В цей час у Великих Кринках працював Харківський професор Ліфшіц і інші викладачі, які мали учений ступінь. Першим директором був учитель Сухонов.  Наповнюваність 5-7 класів була по 25-30 учнів. Майже всі учні були переростки. Багато з тих, хто закінчив вищу початкову школу, здобули вищу освіту і працювали на різних посадах.

Наприклад: Кивенко Василь Данилович – професор філософії, працював у вузах в Ростові-на-Дону; Іршенко Кость Радіонович – професор математики – працював у вузах Сибіру; Цапир Яків – журналіст, поет, загинув в період Другої світової війни; Личманенко Федір Єлисейович – працював на педагогічній роботі; Діденко Сергій Артемович – працював в Харкові на великому підприємстві; Личманенко Іван Степанович – офіцер Радянської Армії, помер в Києві будучи у відставці; Тололо Андрій Дмитрович – працював головним бухгалтером в одному з великих радгоспів Сибіру; Щербак Гнат Якимович – довгий час працював на педагогічній роботі; Романенко Іван Сергійович – працював завідуючим контрольно-насінневою лабораторією у селі Великі Кринки.

У перші роки Радянської влади школа стала центром культури, всієї масово-політичної роботи на селі. Талановитим організатором народної освіти в перші роки радянської влади, організатором всієї масової роботи на селі був директор вищої початкової школи Костенко Лука Йосипович. При його активній діяльності сільська громада виділяла для школи значні кошти за рахунок конфіскованого майна колишніх поміщиків. Надовго запам'ятали кринчани вчителів Ганжу Харлампія Стрітоновича та його дружину Анастасію Василівну, які в 1924-1925 роках були в центрі культурно-масової роботи. Вони були керівниками і учасниками різних гуртків художньої самодіяльності. Особливим успіхом у населення користувався сільський хор і драматичний гурток. У це й же час, в 1924 році при вищій початковій школі створюється перша на селі комсомольська організація, яку очолили Цапир Яків та Личманенко Іван. Комсомольці при допомозі і керівництві партійної організації, яку очолював здібний ватажок Хрисантій Андреєв, проводили в той час велику роботу на селі. Велась боротьба насамперед за звільнення від релігійного впливу і релігійних забобонів Петрівки, Веселої Долини, Фрунзівки та інших сіл. В цей час в школі навчалося більше 400 учнів. У 1927 році директором семирічної школи призначено Безносика Андрія Петровича. З 1935 року у Великих Кринках відкрито 8 клас. Перший випуск 8 класу відбувся в 1938 році. Більшість випускників згодом одержали вищу і середню спеціальну освіту і працювали в різних галузях народного господарства. До Другої світової війни відбулося чотири випуски з 8-х класів.

До 1939 року директором школи працював Гудим Віктор Петрович, завучем Повісенко Іван Сергійович. Школа працювала в дві зміни. В 1940 році було побудовано світле двоповерхове приміщення школи, навчання проводилося в одну зміну. В школі почала створюватися навчально-матеріальна база. Створювались і обладнувались навчальні кабінети.

Розвиток народної освіти у Великих Кринках був тимчасово перерваний нападом на нашу країну фашистської Німеччини в 1941 році. Під час окупації німецько-фашистські загарбники розмістили в приміщенні середньої школи поліцію і гестапо, в застінках яких були закатовані сотні радянських людей. При відступі у вересні 1943 року фашисти знищили приміщення школи.

 В період окупації з дозволу окупаційних властей у Бетягах було зроблено спробу організувати навчання в молодших класах для пропаганди "величі і переможності арійської раси". Замість шкільних предметів учнів заставляли завчати молитви, складені окупаційними властями під диктовку фашистського пропагандистського центру. Замість граматики заставляли зазубрювати окремі німецькі слова, взяті з окупаційного лексикону фашистів. Така пародія на школу була прямою зневагою для дітей, і вони переставали взагалі появлятися на шкільному подвір'ї.

Після визволення села від фашистських загарбників у вересні 1943 року все населення активно включилося у спорудження тимчасових приміщень для школи. 20 жовтня 1943 року у Великих Кринках було відкрито семирічну школу, яка розмістилася в пристосованому приміщенні по вулиці Жовтневій, де пізніше розміщалась сільська рада. Так, як класних кімнат не вистачало, заняття проводилося у дві зміни. До школи в 1-й клас прийшли учні 1935-1939 р.р. народження, а до решти класів прийшли виключно переростки. В кожному класі налічувалось по 30-40 учнів. Всього в школі налічувалось біля 300 учнів, яких навчали 15 учителів. Директором школи працював Михайлець Григорій Степанович, учителями працювали Писаренко В.М., Підварчанський П.С., Підварчанська Т.Л., Гнатенко Я.Я. та інші.

Паралельно у селі Бетяги працювала початкова школа, в якій навчалось понад 120 учнів 1-4 класів. Завідуючою школи на той час була Гнатенко Г.Т. З 20 жовтня 1943 року по 11 жовтня 1944 року навчання в Бетягівській початковій школі проводилось у спеціальному шкільному приміщенні, яке випадково збереглося під час війни. З 11 серпня 1944 року завідуючою Бетягівської початкової школи стала Захарченко В.В.

Умови для навчання у Великокринківській школі були дуже тяжкі. Класні кімнати були тісні, з земляною підлогою, з невеликими вікнами, в яких окремі шибки були забиті фанерою за браком стекла. Взимку бували випадки, коли учні приходили до школи, а в класах був сніг, який надувало у щілини на вікнах. Вхід до класів був прямо з надвору. Класи відгороджувались один від одного фанерними листками. Опалення було незадовільне. У класах замість парт стояли довгі столи, замість стільців – дощані лави. Не було зошитів, і учням доводилось писати на газетних аркушах, і різноманітних листах паперу. Не вистачало навіть олівців, ручок, пер і чорнил. Майже зовсім не було підручників, і дістати їх було важко. Бували випадки, коли на клас випадало всього 2-3 підручники з певного предмета, та й ті довоєнного випуску. Але не дивлячись ні на які труднощі, учні з великою наполегливістю вчилися і мали добрі знання майже усіх предметів. Успішність учнів у всіх класах становила 95-97%. З кожним роком збільшувалась кількість старших класів, і на 1945 рік школа із семирічної переросла в середню. У 1946 році відбувся перший післявоєнний випуск 10 класу з кількістю 13 осіб. Всі ці випускники закінчили вищі учбові заклади, працювали в різних галузях народного господарства. Класним керівником цього випускного класу була Підварчанська Т.Л., учителями були Щербак Г.Я., Писаренко В.В., Бурякова П.Т., Литвиненко Л.С., Підварчанський П.С., Гнатенко Я.Я. та інші. Директором школи був Михайлець Г.С., завучем – Волков С.П.

У серпні 1946 року Бетягівську початкову школу було об'єднано з Великокринківською середньою школою, і всі старші класи були переведені в приміщення Бетягівської школи. Директором школи з 1946 по 1948 рік працював Марченко Петро Андрійович, завучем – Волков С.П. У школі в 1946-1947 навчальному році було 19 комплектів, загальна кількість учнів становила 665 чоловік.

У 1947 році було зроблено другий випуск учнів 10 класу з кількістю 18 осіб. Класним керівником цього випускного класу на той час був Писаренко В.М, учителями були: Щербак Г.Я., Гриценко Г.М., Буряк П.Т., Гутнер Л.Г., Павелко В.В., Куліш А.П., Драгун В.Т. та інші. Всі учні цього випускного класу, без винятку, закінчили вищі учбові заклади, з них 10 чоловік стали учителями, три – агрономами, три – інженерами і два – лікарями. З випускників цього класу працювали учителями мови: Бриж М.М. у Великокринківській середній школі і Сокіл Г.С. – у Малокринківській восьмирічній школі.

Умови навчання у 1947-1948 н.р. були дещо кращі, ніж у воєнні роки, проте школа ще не була забезпечена ні підручниками, ні приладами, ні наочними посібниками. Тому схеми, діаграми, таблиці та інше унаочнення виготовляли самі учні під керівництвом учителів.

Не зважаючи на двозмінність навчання і недостатнью кількість класних кімнат, у школі в цей період активно проводилась гурткова робота. Працювали літературний, математичний, драматичний, співочий, танцювальний та музичний гуртки. Особливо добре працював літературний гурток, яким керувала Гуленко М.Ф. Виступи членів гуртка на новорічних вечорах і на святкових концертах завжди мали великий успіх.

У цей період також активно працювала комсомольська і піонерська організації. Цікаво і змістовно проходили комсомольські збори і комсомольські вечори.

Всі учні школи брали активну участь у догляді за посівами буряків та збиранні пізніх культур в колгоспі «Зірка» (с. Бетяги) та колгоспах імені Ворошилова та імені Будьонного (с. Великі Кринки).

У 1947-1948 навчальному році завучем школи стала працювати Грінберг Р.З., секретарем партійної організації – Гриценко М.А. У цьому році школа була достатньо забезпечена паливом, і умови навчання дещо поліпшилися.

У 1948 році директором школи став працювати Стільник І.Ф. Навчання і в подальшому проводилося у дві зміни, причому останні уроки другої зміни проводилися при гасових лампах, які ледве жевріли від нестачі свіжого повітря. У цей час в школі було 16 комплектів, в яких налічувалось 416 учнів. Наповнюваність класів становила 24-30 учнів. Класоводами у 1-4 класах працювали Медяник О.Ф., Захарченко В.В., Підварчанська Т.Л., Максимейко Г.І., Бриж М.Ф.

Учні 5-10 класів навчалися в Бетягівській школі у дві зміни. Учні 1-4 класів навчалися у Великих Кринках у двохкімнатній хаті теж у дві зміни. У Бетягах було два комбіновані класи, в яких налічувалось по 24-28 учнів. Ці комбіновані класи розміщалися у хаті одного колгоспника.

У 1950 році у Великих Кринках колгосп збудував для школи приміщення на три класні кімнати. Умови роботи дещо покращали. Було створено невеликі кабінети фізики, хімії і біології. Школу радіофікували і провели електричне освітлення.

В 1950-1951 р.р. в школі було 480 учнів, а з 10 класу випущено 35 учнів.

У 1954 році розпочато будівництво нової середньої школи, яка почала роботу через рік. Директором призначено В.В. Павелка, завучем - В.О. Камінецьку. Школа налічувала 630 учнів. Також у Великих Кринках відкрили вечірню школу, в якій навчалися колишні переростки, яким після закінчення війни виповнилося 17-20 років.

З 1961 року в школі почала працювати група продовженого дня. У ній навчалося 230 дітей, там вони готували уроки під наглядом учителів і дітей двічі годували.

У Малих Кринках було відкрито семирічну школу, де учні навчалися у дві зміни. Очолювали педагогічні колективи Повісенко Микола Сергійович, Сердюченко Василь Васильович, Павленко Микола Титович, Дяченко Галина Миколаївна.

У 1974 році для учнів старших класів був створений табір праці і відпочинку, в якому до обіду учні працювали в виробничій бригаді по вирощуванні кукурудзи, а після відпочинку проводили спортивні змагання та ігри. Харчування забезпечував колгосп ім. Горького.

Наприкінці 70-х років на місці довоєнної двоповерхової школи розпочалося будівництво типової триповерхової школи. Будівництво проводилося під час керування школою Харченком Григорієм Олександровичем, який прийняв директорство від Глотова Михайла Степановича.

Написання новітньої історії школи почалося з вручення символічного ключа від нового трьохповерхового приміщення інженером-будівельником градизької ПМК-70 Г.І. Скубієм директору Харченко Григорію Олександровичу 24 жовтня 1981 року. З цього дня у Великокринківській середній школі заняття у всіх класах почали проводити в одну зміну і була введена кабінетна система. В школі продовжує працювати пошуковий загін "Дніпро". Історія його почалася в 1964 році із клубу "Пошук" при Великокринківскому сільському музеї. Керував цим загоном Радченко М.Л.  Загін досліджував бойовий шлях 80-ї стрілецької дивізії, яка визволяла від німецьких загарбників Великі Кринки. Загін постійно приймав участь в зльотах пошукових загонів.

Під час керування школою Бугаєм Василем Васильовичем кабінетна система була замінена на класну. З кабінетів залишилося фізичний, хімічний. В 1986 році в школі почав вивчатися новий предмет - основи обчислювальної техніки. В 1990 році матеріальна база школи поповнилася кабінетом обчислювальної техніки "Корвет". В 2000 році школі було подаровано 4 ABM PI сумісні комп'ютери, ОС Windows 95, кандидатом у депутати Живаго В.В. У 2003 році по лінії міністерства поступив комп'ютерний комплекс "Penton" в комплекті 10+1. Другий комп'ютерний комплекс в комплектації 10+1 поставлений в 2007 році, який в 2009 році дооснащений мультимедійним проектором. В 2011 році був переоснащений фізичний кабінет новим обладнанням і мультимедійною дошкою. В 2012 році в школу було поставлено Біологічний кабінет з мультимедійною дошкою. По лінії гуманітарної допомоги з Китаю в 2013 році поступили сучасні комп'ютери, якими переобладнали комп'ютерний комплекс 2003 року, для вивчення інформатики учнями 2-4 класів.

З здобуттям незалежності Україною під опіку школи передано сільський музей. Починаючи з 2012 року змінюється зовнішній вигляд шкільної території завдяки спонсорам.

Весною 2015 року на території школи було посаджено сад миру. В ньому саджанці яблунь висаджували випускники поточного року з першокласниками, а також учителі. Було висаджено більше 100 саджанців.

 

Педагогічний колектив

З часу побудови нового приміщення школи  працював педагогічний колектив в складі:

Харченко Григорій Олександрович – директор школи, учитель хімії, вийшов на пенсію в 1992 році.

Дяченко Галина Михайлівна – заступник директора з навчально- виховної роботи, учитель російської мови, та літератури, вийшла на пенсію в 1990 році продовжуючи працювати на посаді до 1993 року.

Душина Тамара Андріївна – починала працювати організатором позакласної роботи потім учитель російської мови та літератури вийшла на пенсію 1994 році.

Писаренко Лідія Луківна – працювала учителем математики, вийшла на пенсію в 1985 році.

Писаренко Василь Михайлович – учитель математики, пішов на заслужений відпочинок в 1980 році.

Ніколаєнко Ліда Андріївна – учитель української мови та літератури, вийшла на пенсію 1990 році.

Куліш Андрій Петрович – учитель української мови та літератури, вийшов на пенсію в 1990 році.

Пащенко Валентина Михайлівна – учитель хімії, швейна справа. Починала свою трудову діяльність на посаді бібліотекара. Довгий час працювала перебуваючи на пенсії, перейшла працювати у Великокринківську школу І –ІІ ступенів в 2007 році.

Пащенко Володимир Пантелеймонович – учитель трудового навчання (тракторна справа).

Хвостенко Микола Тимофійович – учитель трудового навчання, вийшов на пенсію в 1985 році.

Радченко Надія Миколаївна – учитель біології і трудового навчання, вийшла на пенсію в 1998 році.

Радченко Микола Ларіонович – учитель математики і ДПЮ, в 1990 році був обраний головою Кринківської сільської ради. Продовжив викладати ДПЮ Мирошниченко Юрій Леонідович.

Бабенко Валентин Гнатович – учитель історії, вийшов на пенсію 1991 року.

Бабенко Ніна Іванівна – вихователь групи продовженого дня, вийшла на пенсію 1984 року.

Бугай Василь Васильович – учитель фізичного виховання, в 1983 році перейшов працювати директором Великокринківської ЗОШ І-ІІ ступенів, в 1992 році повернувся директором школи і пропрацював на цій посаді до 2005 року.

Бугай Любов Олександрівна – учитель німецької мови, почала трудову діяльність старшою піонервожатою.

Спорник Світлана Борисівна – вихователь групи продовженого дня, потім учитель математики.

Калініченко Юрій Федорович – учитель фізики, в 1983 році перейшов працювати в парткабінет продовжуючи працювати учителем фізики по сумісництву, в 1991 році повернувся на свою посаду на постійній основі.

Калініченко Катерина Іванівна – учитель фізики.

Душин Олексій Ілліч – учитель музики, раптово помер на робочому місці в 1991 році.

Бриж Марія Михайлівна – учитель російської мови та німецької мови.

Максименко Галина Іванівна – вихователь групи продовженого дня.

Бровко Віра Іванівна – учитель російської мови та літератури. Починала з вихователя групи продовженого дня, вийшла на пенсію за вислугою 1995 року.

Цикало Тетяна Миколаївна – вихователь, учитель російської мови і літератури, вийшла на пенсію за вислугою в 2005 році.

Кочеткова Лідія Мусіївна – вихователь, учитель російської мови та літератури.

Рибальченко Ліза Михайлівна – учитель початкових класів, почала працювати в школі з 1980 року.

Ковтун Клавдія Радіонівна – бібліотекар, вийшла на пенсію в 1991 році.

Харченко Марія Іванівна – лаборант, секретар, вийшла на пенсію в 1993 році.

Вертебна Галина Іванівна – учитель математики, вийшла на пенсію в 1994 році.

Яресько Андрій Митрофанович – завгосп, вийшов на пенсію 1992 року.

Оченаш (Фуркало) Інна Григорівна – учитель початкових класів, звільнилася у зв’язку зі зміною місця проживання.

Гнатенко Галина Тимівна – учитель початкових класів (шестирічки).

Щербак Марія Михайлівна – вихователь групи продовженого дня, вихователь інтернату, вийшла на пенсію в 1989 році.

Рибальченко (Яресько) Таіса Миколаївна – старша піонер вожата, заступник директора з виховної роботи, вийшла на пенсію в 1984 році.

Тимченко Олександр Петрович – випускник школи. З 1992 року вихователь групи продовженого дня, а з 1995 року почав працювати по фаху, як учитель історії та права, змінивши на цій посаді Лисака Івана Дмитровича, який перейшов працювати в Великокринківську загальноосвітню школу І –ІІ ступенів в 1996 році.

Михайлик Таміла Ларіонівна – учитель географії, вийшла на пенсію в  1990 році.

Недосіка Надія Іванівна працювала до 1983 року учителем молодших класів.

Глотов Михайло Степанович – починав свою діяльність учителем історії, працював директором школи, в 1982 році вийшов на пенсію. Пройшов дорогами Великої Вітчизняної війни.

Епецький Леонід Володимирович – закінчив трудову діяльність вихователем, вийшовши на пенсію в 1983 році, працював завідуючим музею.

Гаркавенко Валентина Іванівна – вийшла на пенсію в 1994 році з посади медсестри. Надалі посада медсестри в школі була скорочена.

Дяченко Олексій Андрійович – почав з вихователя інтернату, потім працював учителем трудового навчання, вийшов на пенсію в 2007 році.

Бирюк Таїса Іванівна – працювала учителем початкових класів, в 1984 році змінила місце проживання.

Ус Олексій Миколайович – учитель фізичного виховання з 1983 року по 1989 рік. З 1990 року – учитель інформатики.

Ус Марія Марківна – з 1985 року учитель математики.

Новосел (Дяченко) Олена Миколаївна – з 1983 року учитель початкових класів.

В 1984 році учительський колектив поповнила Коротенко (Дяченко) Таміла В’ячеславівна – з 1984 року учитель малювання, розрахувалася в зв’язку з зміною місця проживання в 1991 році.

Гнатенко Галина Титівна – з 1984 року на посаді учителя, до виходу на пенсію в 1989 році.

Ковтун Наталія Григорівна – в 1983 році вихователь, з 1986 року учитель інформатики, в 1989 році перейшла працювати в Радалівську середню школу.

В 1985 році на посаду старшої піонервожатої прийшла Нелень Віра Василівна, яку в 1986 році змінила Нестеренко Світлана Володимирівна, котра потім працювала учителем російської мови та літератури і в 2011 році вийшла на пенсію за вислугою з посади учителя зарубіжної літератури.

В 1987 році з посади старшої піонервожатої розпочала свій педагогічний шлях Кривенко (Новікова) Світлана Михайлівна, яка потім стала працювати учителем української мови і літератури та заступником по виховній роботі, з 2010 року працює заступником по навчально-виховній роботі.

В 1986 році на посаду учителя української мови була прийнята Самойленко Валентина Григорівна.

Левченко Наталія Анатоліївна – вихователь, бібліотекар.

Гаркавенко Олексій Михайлович – учитель з 1987 по 1995 рік.

В 1988 році на посаді вчителя молодших класів почала працювати Линник (Ковнір) Наталія Михайлівна, а Миколаєнко Ірина Василівна – на посаді старшої піонервожатої, де пропрацювала до вересня 1989 року. Її змінила на цій посаді до 1990 року Устенко Діна Олександрівна. По 1991 рік на цій посаді працювала Чорноволенко Валентина Василівна.

В 1991 році на посаді учителя фізичного виховання почав працювати Таранець Анатолій Анатолійович, якого в 1995 році змінив Шпорта Юрій Юрійович. В 1991 році в школі починали свою трудову діяльність Герко Наталія Іванівна (1992 р.), Коніна Інна Миколаївна (1991 р.), Душин Юрій Олексійович (1994 р.).

Учителем музики з 1992 року працював Гриценко Анатолій Іванович, якого в 2000 році замінила його дочка Гриценко Наталія Анатоліївна пропрацювавши до 2010 року.

В 1992 році на посаду учителя української мови та літератури вступила Носенко Надія Василівна а також Діденко (Телюра) Наталія Вікторівна, яка в 2003 році перейшла працювати в школу №1 м. Глобине.

В 1990 році на посаду заступника по виховній роботі вступила Дудник Таїса Володимирівна, яка потім працювала учителем історії до виходу на пенсію в 2004 році.

В 1993 році на посаді заступника директора по навчальній частині почала працювати Лисак Катерина Григорівна, яка змінила Бугая Василя Васильовича на посаді директора школи.

З 1994 року вчителем української мови та літератури працювала Кальченко Неля Петрівна, яка з 2006 року перейшла працювати в Кринківську сільську раду на посаду секретаря.

З 1995 року по 2001 рік на посаді організатора дитячого колективу працювала Пилипенко Тетяна Григорівна.

З 1996 року по 2001 рік працювала Дробот (Загорулько) Надія Миколаївна на посаді учителя молодших класів.

В 2002 році в школі почала працювати Бойченко Віра Михайлівна, яка працювала заступником директора по виховній роботі, а потім учителем хімії та біології, а також Митрович Ольга Михайлівна, яка працювала на посаді педагога-організатора до 2004 року. Продовжила працювати на цій посаді з 2010 року.

В 2003 році на посаду учителя прийшла Вівтоніченко Ірина Олексіївна, потім була заступником з навчально-виховної роботи, з 2010 по 2011  працювала заступником з виховної роботи, а з 2011 року учителем.

В червні 2012 на посаду директора школи призначено Цимбала Миколу Євгенійовича, Лисак Катерина Григорівна призначена на посаду заступника з виховної роботи.

З 1 вересня 2013 року учителем музики почала працювати Москаленко Людмила Дмитрівна.

Навчальний рік в 2014 році почався зі змін в колективі. На заслужений відпочинок (пенсію) вийшли за вислугою років: Линник Наталія Анатоліївна, Мірошніченко Юрій Леонідович, Самойленко Валентина Григорівна. За віком на пенсію вийшла Ус Марія Марківна. З 1 вересня 2014 року на посаді учителя молодших класів почала працювати Яровікова Неля Олексіївна.

 

Учнівський колектив

Учнівський колектив налічував учнів:

 • 1981 – 375;
 • 1982 – 410;
 • 1983 – 405;
 • 1984 – 401;
 • 1985 – 403;
 • 1986 – 346;
 • 1987 – 347;
 • 1988 – 339;
 • 1989 – 308;
 • 1990 – 296;
 • 1991 – 290;
 • 1992 – 293;
 • 1993 – 295;
 • 1994 – 302;
 • 1995 – 304;
 • 1996 – 289;
 • 1997 – 313;
 • 1998 – 346;
 • 1999 – 363;
 • 2000 – 381;

При школі працював інтернат для учнів старших класів з сусідніх сіл: Куп’єватого, Веселої Долини, Степового, Землянків, Малинівки, Петрівки.

За часів радянського Союзу в школі були такі дитячі організації: жовтенята, що охоплювала учнів 1-4 класів, піонерська – охоплювала дітей до 14 років, а далі комсомольська.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *