Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Кринківська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 22549790) був реорганізований і увійшов до складу Глобинської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-70 - Метастудія (Вінниця)
Vlada.ua - розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування

Таратута Василь Миколайович

Народився Василь Миколайович 1936 року в с. Весела Долина в селянській родині. Рано залишився без батька. У Веселодолинській семирічній школі навчався добре. З класу в клас переходив з похвальними грамотами. Разом із мамою зазнав бідувань під час Другої світової війни. Школу закінчив уже після війни. Продовжив навчання у Великокринківській середній школі.

Однак після закінчення восьмого класу вступив до Роменського сільськогосподарського агромеліоративного технікуму на відділення агролісомеліорації, який закінчив з відзнакою, отримавши спеціальність агронома-плодоовочівника-лісомеліоратора. Одразу ж поступає до Української сільськогосподарської академії за попереднім фахом, яку також закінчив з відзнакою.

Після навчання у 1955 році молодого спеціаліста направляють працювати у Стрижівську опорно-показову МТС Вінницького району Вінницької області на посаду інженера. Через рік керівництво галузі, звернувши увагу на грамотного, наполегливого і старанного спеціаліста, переводить його у Крижопільський лісгоспзаг на посаду головного інженера – головного лісничого. Брав активну участь у громадській роботі і був запрошений на роботу до райкому Компартії України, де працював інструктором, помічником секретаря райкому, завідуючим оргвідділом, секретарем райкому.

У роки хрущовської партійної реорганізації Василь Миколайович працює секретарем парткому колгоспно-радгоспного управління сільського господарства Крижопільського району.


В.М. Таратута на святкуванні 75-річчя Вінницької області, 2007 рік

Потім переводиться у Хмільницький район Вінницької області на посаду начальника колгоспно-радгоспного управління сільського господарства. На цій посаді він зарекомендував себе спеціалістом-новатором, а досвід роботи Хмільницького колгоспно-радгоспного управління сільського господарства було узагальнено і рекомендовано для запровадження в практичну діяльність у Вінницькій області.

Після цього В.М. Таратута обирається першим секретарем Ямпільського райкому Компартії України. Невдовзі Ямпільський район стає одним з кращих у Вінницькій області за рівнем соціально-економічного розвитку.

З 1965 по 1967 рік він секретар Вінницького обкому Компартії України по сільському господарству, потім три роки – голова Вінницького облвиконкому і 14 років перший секретар Вінницького обкому партії. Був членом ЦК КПРС, депутатом Верховної Ради СРСР трьох скликань.

З 1984 по 1991 рык Василь Миколайович працював Надзвичайним і Повноважним Послом в Алжирській Народно-Демократичній Республіці, потім радником міністра Російської Федерації у справах СНГ.

Нагороджений двома орденами Леніна, орденом Трудового Червоного Прапора та п’ятьма медалями.

Одружений. Дружина, Люся Миколаївна, – заслужений лісовод України. Мають двох доньок та трьох онуків.

Останні роки мешкав у Москві. У лютому 2007 року з нагоди 75-річчя утворення Вінницької області Василь Миколайович удостоєний найвищої нагороди обласного рівня — Почесної відзнаки «За заслуги перед Вінниччиною».

Помер Таратута В.М. 10 листопада 2008 року в м. Москва.

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування


Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Rda.org.ua, Rayrada.org.ua, School.org.ua, Osv.org.ua

Логін: *

Пароль: *